Glista ludzka

Ludzki problem – Glista ludzka

Miewasz zawroty głowy? Zauważyłeś, że ostatnio stałeś się lekko nadpobudliwy i doskwiera ci rozstrój żołądka? Do tego masz dziwne wypryski, tzw. pokrzywki czy też świąd skóry? Nie czekaj i wykonaj Test Obciążeń Organizmu – to mogą być objawy, że zaatakowała cię glista ludzka!

Glista ludzka jest pasożytem, który u człowieka wywołuje glistnicę zwaną także askariozą. Nazwa pasożyta wzięła się stąd, iż człowiek jest jego jedynym żywicielem. Glista ludzka największym nicieniem, jaki może żyć w ludzkim jelicie cienkim, a dorosłe glisty osiągają nawet 40 cm długości. Samica tego pasożyta w ciągu całego życia potrafi złożyć nawet 72 mln. jaj, co dziennie daje ok 200tys. Jaja glisty ludzkiej są następnie wydalane przez człowieka, dostają się do gleby gdzie dalej dojrzewają larwy.

Czy w moich jelitach żyje pasożyt? Glista ludzka objawy

ID-10076296Objawy, jakie obserwujemy podczas askariozy są wynikiem przemieszczania się pasożyta po naszym ciele. Po zarażeniu glistą pasożyt przebija się przez ścianę jelita cienkiego, dostaje się do krwioobiegu i wraz z nim wędruje do płuc. Jest to związane z tym, że potrzebuje tlenu do życia. Z płuc następnie przedostaje się do naszego gardła, a następnie, poprzez odruch przełykania, dostaje się do jelita i innych narządów.

Pasożyt występujący w naszym organizmie w małych ilościach w zasadzie nie powoduje żadnych, poważniejszych zaburzeń. Dlatego należy wykonać Test Obciążeń Organizmu aby dowiedzieć się, czy aby przypadkiem nie zaraziliśmy się glistą ludzką. Jednak pojawienie się większej ilości tych robaków w płucach może prowadzić do krwawienia, kataru oskrzeli jak również doprowadzić może do zapalenia płuc. Glista ludzka w postaci dorosłej może wywołać biegunkę, nieżyt kiszek, podrażnienie wyrostka robaczkowego. Pasożyt ten może nawet doprowadzić do zatkania jelita co jest bardzo groźne dla naszego organizmu.

Wydzielane przez glistę toksyny czasowo zatruwają komórki nerwowe, co może prowadzić do zaburzeń od strony układu nerwowego. Mogą to być konwulsje, nocne dreszcze co prowadzi do problemów ze snem, czy ataki epileptyczne. Osoby chore na glistnicę mogą odczuwać także uporczywe bóle gardła, brzucha lub wątroby. Bóle te nie zawsze powiązane są z jedzeniem, dlatego gdy zaczniemy odczuwać takie symptomy należy jak najszybciej wykonać Test Obciążęń Organizmu by wykryć przyczyny dolegliwości. Osobom zarażonym glistą ludzką doskwierają także zaparcia, ssanie w brzuchu, zawroty głowy, puchnięcie twarzy czy duszności. Jak w przypadku wielu pasożytów gnieżdżących się w jelitach, tak i w przypadku glisty ludzkiej możliwa jest utrata wagi ciała.

Jak dochodzi do zarażenia glistą ludzką?

Glista ludzka składa jaja,które dostają się do naszego organizmu najczęściej poprzez ich spożycie. Jaja glisty ludzkiej znajdują się w glebie, a wiec docierają do wody, warzyw i owoców. Do zarażenia nimi dochodzi po wypiciu skażonej wody lub niedokładnym umyciu warzyw czy owoców, na których mogły znajdować się jaja pasożyta. Narażeni są także rolnicy pracujący w polu ale także osoby mające miejskie ogródki. Do zarażenia może także dojść poprzez kontakt ze zwierzętami.

Test Obciążeń Organizmu wykryje pasożyty

Test Obciążeń Organizmu bez problemu wykryje wszystkich nieproszonych gości w naszym organizmie. Wiele pasożytów może bytować w naszym ciele i nie ujawniać się przez miesiące a nawet lata. To, że nie zaobserwowałeś żadnych objawów wcale nie znaczy, że jesteś zdrowy. Pasożyty są groźne dla organizmu, a ich jajeczka unoszą się nawet na drobinkach kurzu. Możesz wdychać je codziennie i nie być tego świadom! Dlatego należy wykonać Test Obciążeń Organizmu. Oprócz wykrycia pasożytów, test jest w stanie ujawnić inne, szkodliwe substancje, takie jak grzyby, toksyny, choroby autoimmunologiczne czy braki w witaminach i minerałach. Cały test trwa nie dłużej niż 45 minut, a po nim specjalista dobierze dla ciebie indywidualny sposób kuracji, aby pomóc ci w walce z dolegliwościami i pokonaniu ich przyczyn, a nie samych objawów.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/users/testorganizmuwp/public_html/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 50

Jedna myśl nt. „Glista ludzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>