Test Obciążeń

Czym jest Test Obciążeń Organizmu

Test Obciążeń Organizmu jest jedynym testem, który potrafi dokonać za jednym razem przeglądu całego organizmu. Metoda dr Volla – inna nazwa Testu Obciążeń – bazuje na elektroakupunktrze i znana jest w Niemczech, ojczyźnie dr Volla, od ponad 50 lat. Metoda EAV (ElektroAkupunktura metodą Volla) jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, który w Europie zdobywa coraz większą popularność.

Test Obciążeń Organizmu – lekcja historii

Test Obciążeń Organizmu został opracowany w latach 50tych ubiegłego wieku przez niemieckiego doktora Reinholda Volla. Jest to metoda diagnostyczna, która nic nie boli i nie pozostawia po sobie śladów. Dr Voll w swojej wieloletniej praktyce zauważył, że standardowe metody kuracji nie sprawdzają się w terapii wielu chorób. Po latach doświadczeń udało mu się opracować skuteczną metodę diagnostyki przyczyn schorzeń, za którą w 1966 r. otrzymał złoty medal od Papieża Pawła VI. W 1974r za odkrycie został nagrodzony w RFN medalem Gufalanda. Jest to ceniona metoda diagnostyczna i szeroko stosowana w krajach Europy Zachodniej: Niemczech, Austrii czy Francji.

Dlaczego warto wykonać Test Obciążeń Organizmu?

Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie obciążenia jakie znajdują się w naszym organizmie. Czym są obciążenia? Są to wszelkie szkodliwe substancje, które mogą zalegać w naszym systemie. Obciążenia to min.: grzyby, zbyt duża ilość toksyn, pasożyty, metale ciężkie, niedobory minerałów i witamin, reakcje autoimmunologiczne, przy których organizm “zwalcza sam siebie”, zaburzenia metabolizmu glutenu itp. Test Obciążeń Organizmu sprawdza także stan twoich organów.
Metoda ta w Polsce wykonywana jest już od kilku lat, a w Europie stosuje ją ponad 30000 specjalistów. Test Obciążeń Organizmu różni się tym od innych metod, że wykrywa on przyczyny dolegliwości, a nie same objawy. Dzięki temu jesteś w stanie na dobre pozbyć się swoich dolegliwości, a nie jedynie zanegować ich objawy na kilka tygodni. Skuteczna walka z chorobami to właśnie pozbywanie się przyczyn choroby tak, by ta nie powróciła za jakiś czas.

Jak wygląda Test Obciążeń Organizmu?

Test Obciążeń Organizmu składa się z trzech etapów, które zostaną wykonane podczas jednego zabiegu. Na Test Obciążeń nie musisz przychodzić kilka razy, już przy pierwszej wizycie dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć. Na metodę EAV składają się trzy części:

    • Część pierwsza, w której specjalista sprawdzi stan twoich organów wewnętrznych jak również układów organizmu (np. układu immunologicznego)

 

    • Część druga, w której dowiesz się jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie. Mogą to być grzyby, toksyny czy alergie

 

    • Część trzecia, w której otrzymasz wyniki testu, omówisz je ze specjalistą i dowiesz się co oznaczają. Dodatkowo po konsultacji specjalista dobierze dla ciebie indywidualną formę kuracji, która pomoże powrócić ci do pełnego zdrowia

 

Test Obciążeń Organizmu nie trwa dłużej niż 45 minut. Jest bezinwazyjny, bezbolesny i nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać. Jeden test wykryje wszystkie przyczyny wszystkich schorzeń. Dbaj o zdrowie bo masz je tylko jedno!
Test Obciążeń Organizmu metodą EAV w całej Polsce wykonuje Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.