Obciążenia Organizmu

Obciążenia organizmu – czym one są?

Ze zdiagnozowaniem choroby na własną rękę nie mamy większych problemów. Bóle brzucha, wymioty i biegunka – grypa żołądkowa. Zaczerwienione oczy, łzawienie i kichanie, a do tego wszystko to podczas pylenia – alergia na pyłki. Kaszel, przemęczenie i gorączka – pewnie grypa. Kuracja jest zazwyczaj łatwa – wystarczy poleżeć, odpocząć i często przechodzi samo. I tutaj właśnie popełniamy największy błąd, jaki zresztą popełnia większość ludzi. Walczą jedynie z objawami dolegliwości.
Co powoduje choroby?
Choroby powodują głównie obciążenia organizmu i to z nimi należy się rozprawić. Większość osób przestaje się przejmować bólem głowy, gdy on przejdzie. Nie narzekamy na wysypkę, gdy po kilku dniach sama zniknie. A przecież alergie na pyłki są sezonowe. Błąd! Wszystko to jest objawem tego, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego. Są to objawy powodowane przez obciążenia organizmu, a więc przez przyczyny chorób.
Czym są obciążenia organizmu?
Wszystkie obciążenia organizmu możesz wykryć robiąc TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Ale czym właściwie są te obciążenia? Obciążenia organizmu to wszelkie substancje, które negatywnie wpływają na nasz organizm. Są to między innymi toksyny, a dokładniej ich nadmiar w naszym organizmie. Mogą one powodować różne choroby, a nawet alergie. Obciążeniami także są grzyby, które naturalnie występują w naszym organizmie i na naszej skórze. Jednak zbyt duża ilość niektórych grzybów, np. Candida, może powodować różnego rodzaju grzybicę. Obciążenia to również reakcje autoimmunologiczne organizmu, w których organizm “zwalcza sam siebie”.
To oczywiście jedynie kilka przykładów. Negatywne obciążenia to także pasożyty, metale ciężkie, zaburzenia metabolizmu, niedobory minerałów czy witamin i wiele innych. To one powodują wszelkie choroby i dolegliwości naszego organizmu, i to właśnie je powinniśmy zwalczyć.
Jak wykryć obciążenia organizmu?
Wszystkie obciążenia bez trudów wykryje jeden TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU. Test trwa jedynie 45 minut, w których specjalista sprawdzi stan twojego zdrowia oraz wykryje obciążenia, jakie zalegają w twoim organizmie. Powie ci dokładnie co one oznaczają, oraz w jaki sposób możesz się ich pozbyć. Pamiętaj, jedynie zlikwidowanie obciążeń organizmu uchroni cię przed nawrotami dolegliwości i pozwoli powrócić ci do pełni zdrowia! Po teście specjalista opracuje indywidualną kurację, która pomoże ci pozbyć się obciążeń z twojego organizmu.