Robaki u dzieci

Robaki u dzieci to częsty problem!

Czy twoje dziecko często narzeka na bóle brzucha, meczy je ból głowy, miewa biegunki i co chwilę kaszle? A może źle sypia, jest nadpobudliwe i ma wysypkę? Traci apetyt i ma nudności? Robaki u dzieci przejawiają właśnie takie objawy. Test Obciążeń Organizmu wykryje pasożyty.

robaki u dzieci

Robaki u dzieci to dość powszechny problem. Przyczyny tego są proste: dzieci niestety nie dbają tak dokładnie o higienę jak dorośli. Wystarczy, że zjedzą jabłko, które spadło na ziemie czy te prosto z drzewa, nie umyją rąk po wyjściu z toalety czy też wytrą swoje ręce w ręcznik, którego właśnie użył zarażony kolega. Inną fabryką pasożytów jest piaskownica, z której wszystkie osiedlowe koty robią wielką kuwetę. Wystarczy, że dziecko weźmie do ust brudne ręce i zakażenie murowane.

Robaki u dzieci i ich objawy

Najczęściej robaki u dzieci występują w wieku przedszkolnym. Według szacunków na pasożyty cierpi przynajmniej raz aż 60 proc. dzieci w ciągu całego czasu gdy chodzą do przedszkola. Najczęstsze objawy jakie można zauważyć przy zarażeniu się pasożytami to częste bóle brzucha dziecka, brak apetytu, nudności a w niektórych przypadkach niepokój i rozdrażnienie. Takie objawy powinny zmotywować nas do zabrania dziecka na Test Obciążeń Organizmu

Jakie występują robaki u dzieci?

W zasadzie dziecko jest tak samo narażone na każdego pasożyta jak i dorosły. Nie ma powodu by sądzić, iż dziecko nie zarazi się jakimś pasożytem, na którego cierpi dorosły. Niektóre pasożyty jednak częściej atakują dzieci, najczęściej chodzi tu o pasożyty, które zarażają poprzez brudne ręce. Na szczęście jeden Test Obciążeń Organizmu wykryje wszystkie pasożyty. Najpowszechniejsze robaki u dzieci to:

  • Owsiki

Owsiki są najczęstszymi pasożytami jakie atakują dzieci. Dziecko z owsikami często się wierci, nie jest w stanie usiedzieć dłużej w jednym miejscu i narzeka na swędzenie “dolnej części pleców”. Owsiki są małymi robakami, które żyją w jelitach, jednak dojrzałe samice owsików wieczorami i nocą wydostają się w okolice odbytu i tam składają jajeczka. Stąd też świąd w tym regionie, który w skrajnych sytuacjach może doprowadzić nawet do bezsenności dziecka. Kolejne objawy to brak apetytu, bóle brzucha, zgrzytanie zębami w czasie snu.

  • Włosogłówka

Są to malutkie robaki, wyglądem przypominające nitki, zagnieżdżające się najczęściej w jelitach ale także pod skórą. Objawy zarażenia tym pasożytem to anemia, częste łapanie różnych infekcji przez dziecko, a także biegunki, nudności i bóle brzucha. Często dziecko zarażone tym robakiem nie je, miewa wysypki i choruje.

  • Lamblia

Dziecko zakażone lamblią miewa bóle brzucha i częste biegunki. Cierpi również na wzdęcia i może mieć wysypkę. Lamblie przyczepiają się do ścian jelita, utrudniają wchłanianie i dosłownie kradną składniki odżywcze z naszego pokarmu. Istnieją również problemy z trawieniem pokarmu.

  • Tasiemiec

Tasiemcem dzieci zarazić się mogą poprzez wypicie nieprzegotowanej wody skarżonej pasożytem czy też zjedzenie niedogotowanego lub wręcz surowego mięsa. Inny sposób to zwierzak w naszym domu, który nie został odrobaczony. Tak jak i we wcześniej opisanych przypadkach, tak i tutaj pierwszymi objawami są bule brzucha i brak apetytu. Dziecko zaczyna chudnąć, staje się nerwowe, miewa bóle głowy czy wysypkę.

Robaki u dzieci i Test Obciążeń Organizmu

Z pasożytami nie ma żartów. Pierwsze objawy powinny od razu nas zmotywować aby wykonać Test Obciążeń Organizmu. Jest to test specjalnie stworzony aby wykrywać wszelkie obciążenia jakie kryją się w naszym organizmie. Co więcej nie należy się obawiać przed wykonaniem testu na dziecku. Jest on całkowicie bezbolesny gdyż nie zachodzi absolutnie żadna ingerencja w ciało, dziecko nie ma się czego bać. Wykrywając obciążenia dowiesz się, co powoduje choroby. Bo to właśnie obciążenia są głównymi winowajcami jeżeli chodzi o odległości i atakujące nas choroby. To pasożyty, toksyny, grzyby, braki minerałów i witamin i wiele innych czynników powoduje, ze źle się czujemy. Test Obciążeń Organizmu wykryje je wszystkie w ciągu 45 minut, po których specjalista sporządzi indywidualną kurację aby oczyścić organizm z obciążeń.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.

Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/users/testorganizmuwp/public_html/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>